Blogy o kvalitných doplnkoch výživy, vitamínoch, imunite a zdraví.

Pracujete z domu? Starajte sa o svoje trávenie.


Zostávame doma, pracujeme z domu a nie sme dostatočne fyzicky aktívni. Prirátajme k tomu stres zo súčasnej situácie, nezdravé stravovanie a tráviace ťažkosti na seba nenechajú dlho čakať.

čítať ďalej

Doplnky výživy a ich podpora pre náš organizmus


Doplnky výživy patria medzi potraviny, ktoré doplňujú bežnú stravu s cieľom pozitívne ovplyvniť náš zdravotný stav. Predstavujú koncentrovaný zdroj vitamínov a minerálov. Treba si však uvedomiť, že výživové doplnky nie sú určené k liečbe konkrétnych ochorení.

čítať ďalej

Keď pocítime oslabenie organizmu, tak ho posilnime.


So zimnými mesiacmi sa už tradične spája chrípka, kašeľ alebo nádcha. Poznáte pocit, keď sa nám telo snaží povedať, že je na konci so silami a potrebuje prestávku? Len málokto z nás si ale môže dovoliť zaľahnúť na týždeň do postele. Keď na nás útočí chrípka či prechladnutie, hľadáme zázračný liek, ktorý by nás raz dva postavil na nohy. Existuje však taký?

čítať ďalej

Musíte užívať antibiotiká? Užívajte k nim aj probiotiká.


Baktérie majú zlú povesť, často ich spájame s chorobami a myšlienka dávať do tela niekoľko miliárd baktérií denne sa môže zdať doslova ťažko stráviteľná. Avšak poznáme aj „dobré“ alebo „užitočné“ baktérie - probiotiká. Tieto svojou prítomnosťou v organizme potláčajú rast patogénov a bránia množeniu škodlivých mikroorganizmov v tráviacom trakte.

čítať ďalej

MAGNEZIUM - vitamín „dnešnej“ doby.


Ak trpíte častými bolesťami hlavy, únavou, svalovými kŕčmi, častými zmenami nálady či búšením srdca, príčina môže byť práve v nedostatočnom príjme horčíka. Odhaduje sa, že asi 80% z nás ho nemá v tele dostatok.

čítať ďalej

Vitamíny ABC


Aké vitamíny poznáme? Na čo slúžia a prečo ich potrebujeme?

čítať ďalej

Zlepšite svoju imunitu pomocou zdravého stravovania


Chronický stres, krátky spánok a nezdravé stravovanie zohrávajú úlohu pri zníženej obranyschopnosti organizmu. Samozrejme, všetci vieme, že by sme mali dbať o svoje zdravie a zdravo sa stravovať. Vitamíny, minerály a pestrá zdravá strava majú veľký význam pre každého z nás.

čítať ďalej

Snažíte sa o bábätko? Overte si ČO najskôr, či sa vám to podarilo.


Zázračná palička – tehotenský test.

čítať ďalej

Prečo potrebujú bábätká vitamín D?


Pediatri plošne predpisujú vitamín D bábätkám už od druhého týždňa po narodení. Prečo je však také dôležité príjem vitamínu D u detí nezanedbať?

čítať ďalej

Deti a bezpečné podávanie liekov


Čo by ste mali vedieť o bezpečnom užívaní liekov u detí? Viete deťom poskytnúť primeranú prvú pomoc? Je očkovanie detí bezpečné?

čítať ďalej

Kašeľ u detí. Rozpoznajte ho správne.


Kašeľ u malých detí je jedným z najčastejších dôvodov návštevy pediatra. Ide o fyziologický obranný reflex slúžiaci k očisteniu dýchacích ciest od hlienov, cudzích telies a škodlivín z vonkajšieho prostredia. V prípade bežne prebiehajúceho kašľa sa netreba znepokojovať alebo ho tlmiť. Problém nastáva v prípade, keď intenzita kašľa alebo dĺžka jeho trvania nezodpovedá bežnému ochoreniu alebo jeho príčina nie je jasná.

čítať ďalej


LIVSANE - produkty pre zdravie, imunitu, matku a dieťa, tehotenské testy a ďalšie

Livsane - LIVSANE Bylinné pastilky šalvia bez cukru,s vitamínom C, 1x75 g

LIVSANE Bylinné pastilky šalvia bez cukru,s vitamínom C, 1x75 g

2,39€

Bylinné pastilky bez cukru so šalviovou príchuťou. Odporúčaná dávka 4 pastilky denne. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

Livsane - LIVSANE Gumové medvedíky multivitamínové 1x90 g

LIVSANE Gumové medvedíky multivitamínové 1x90 g

6,39€

Multivitamínové gumové medvedíky (zvieratká) s intenzívnou ovocnou chuťou maliny, pomaranča a citróna. Výživový doplnok s 9 vitamínmi.Podporuje imunitný systém, rast a vývoj kostí u detí. Odporúča sa rozžuť deťom od 4 rokov veku: 3 medvedíky denne. Dospelí: 6 medvedíkov denne.

Livsane - LIVSANE Ovulačný test 1x5 ks

LIVSANE Ovulačný test 1x5 ks

7,99€

Ovulačný test slúži na stanovenie plodných dní (obdobie ovulácie). Praktické, hygienické, jednoduché použitie bez potreby nádobky. Výsledok za 3 minúty. Citlivosť testu je 25 IU/L. Balenie obsahuje 5 kusov ovulačných testov.

Produkty LIVSANE

Produkty LIVSANE

Vyhľadaj lekáreň

Zadajte mesto, ulicu alebo miesto kde chcete vyhľadávať Partner lekáreň