Blogy o kvalitných doplnkoch výživy, vitamínoch, imunite a zdraví.

Pracujete z domu? Starajte sa o svoje trávenie.


Zostávame doma, pracujeme z domu a nie sme dostatočne fyzicky aktívni. Prirátajme k tomu stres zo súčasnej situácie, nezdravé stravovanie a tráviace ťažkosti na seba nenechajú dlho čakať.

čítať ďalej

Doplnky výživy a ich podpora pre náš organizmus


Doplnky výživy patria medzi potraviny, ktoré doplňujú bežnú stravu s cieľom pozitívne ovplyvniť náš zdravotný stav. Predstavujú koncentrovaný zdroj vitamínov a minerálov. Treba si však uvedomiť, že výživové doplnky nie sú určené k liečbe konkrétnych ochorení.

čítať ďalej

Keď pocítime oslabenie organizmu, tak ho posilnime.


So zimnými mesiacmi sa už tradične spája chrípka, kašeľ alebo nádcha. Poznáte pocit, keď sa nám telo snaží povedať, že je na konci so silami a potrebuje prestávku? Len málokto z nás si ale môže dovoliť zaľahnúť na týždeň do postele. Keď na nás útočí chrípka či prechladnutie, hľadáme zázračný liek, ktorý by nás raz dva postavil na nohy. Existuje však taký?

čítať ďalej

Musíte užívať antibiotiká? Užívajte k nim aj probiotiká.


Baktérie majú zlú povesť, často ich spájame s chorobami a myšlienka dávať do tela niekoľko miliárd baktérií denne sa môže zdať doslova ťažko stráviteľná. Avšak poznáme aj „dobré“ alebo „užitočné“ baktérie - probiotiká. Tieto svojou prítomnosťou v organizme potláčajú rast patogénov a bránia množeniu škodlivých mikroorganizmov v tráviacom trakte.

čítať ďalej

MAGNEZIUM - vitamín „dnešnej“ doby.


Ak trpíte častými bolesťami hlavy, únavou, svalovými kŕčmi, častými zmenami nálady či búšením srdca, príčina môže byť práve v nedostatočnom príjme horčíka. Odhaduje sa, že asi 80% z nás ho nemá v tele dostatok.

čítať ďalej

Vitamíny ABC


Aké vitamíny poznáme? Na čo slúžia a prečo ich potrebujeme?

čítať ďalej

Zlepšite svoju imunitu pomocou zdravého stravovania


Chronický stres, krátky spánok a nezdravé stravovanie zohrávajú úlohu pri zníženej obranyschopnosti organizmu. Samozrejme, všetci vieme, že by sme mali dbať o svoje zdravie a zdravo sa stravovať. Vitamíny, minerály a pestrá zdravá strava majú veľký význam pre každého z nás.

čítať ďalej

Snažíte sa o bábätko? Overte si ČO najskôr, či sa vám to podarilo.


Zázračná palička – tehotenský test.

čítať ďalej

Prečo potrebujú bábätká vitamín D?


Pediatri plošne predpisujú vitamín D bábätkám už od druhého týždňa po narodení. Prečo je však také dôležité príjem vitamínu D u detí nezanedbať?

čítať ďalej

Deti a bezpečné podávanie liekov


Čo by ste mali vedieť o bezpečnom užívaní liekov u detí? Viete deťom poskytnúť primeranú prvú pomoc? Je očkovanie detí bezpečné?

čítať ďalej

Kašeľ u detí. Rozpoznajte ho správne.


Kašeľ u malých detí je jedným z najčastejších dôvodov návštevy pediatra. Ide o fyziologický obranný reflex slúžiaci k očisteniu dýchacích ciest od hlienov, cudzích telies a škodlivín z vonkajšieho prostredia. V prípade bežne prebiehajúceho kašľa sa netreba znepokojovať alebo ho tlmiť. Problém nastáva v prípade, keď intenzita kašľa alebo dĺžka jeho trvania nezodpovedá bežnému ochoreniu alebo jeho príčina nie je jasná.

čítať ďalej

Vyčarujme spolu deťom v nemocniciach úsmev na perách


Smiech – to je jednoduchý recept, ako zvládnuť ťažké chvíle. Preto sme sa rozhodli, že budeme spoločne šíriť radosť a úsmev so zdravotnými klaunmi zo združenia ČERVENÝ NOS Clowndoctors v nemocniciach a rozveselíme malých pacientov.

čítať ďalej


LIVSANE - produkty pre zdravie, imunitu, matku a dieťa, tehotenské testy a ďalšie

novinka
6.49€ Livsane - LIVSANE Diclofenac pxgpharma 10mg/g gél 1x100g

LIVSANE Diclofenac pxgpharma 10mg/g gél 1x100g


Diclofenac pxgpharma 10mg/g gél je určený na úľavu od bolesti a zmiernenie zápalu a opuchu pri úraze šliach, väzov, kĺbov a svalov spôsobených napr. vytknutím, natiahnutím a pomliaždením. Nanášajte gél lokálne na kožu postihnutého miesta 3 až 4-krát denne a jemne vtierajte. Potrebné množstvo zodpovedá podľa rozsahu postihnutého miesta veľkosti čerešne až vlašského orecha.

9.99€ Livsane - LIVSANE Arthro Complex 10 tbl 1x60 ks

LIVSANE Arthro Complex 10 tbl 1x60 ks


Výživový doplnok s vitamínom C, glukozamínom, chondroitínom, MSM, bylinnými výťažkami a minerálnymi látkami. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu, ktorý je potrebný pre optimálnu funkciu chrupaviek. Vitamín C, zinok a mangán prispievajú k udržaniu zdravých kostí. Meď prispieva k udržaniu zdravých spojivových tkanív. Mangán prispieva k normálnej tvorbe spojivového tkaniva.

3.19€ Livsane - LIVSANE Bylinné pastilky šalvia bez cukru,s vitamínom C, 1x75 g

LIVSANE Bylinné pastilky šalvia bez cukru,s vitamínom C, 1x75 g


Bylinné pastilky bez cukru so šalviovou príchuťou. Odporúčaná dávka 4 pastilky denne. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

3.49€ Livsane - LIVSANE Detské náplasti v plechovej krabičke prúžky (2 motívy) 19x72 mm, 1x20 ks

LIVSANE Detské náplasti v plechovej krabičke prúžky (2 motívy) 19x72 mm, 1x20 ks


Detské náplasti na prekrytie drobných poranení. Odpudzujú vodu a nečistoty. Neobsahujú latex. Hypoalergénne. Priedušné.

6.59€ Livsane - LIVSANE Gumové medvedíky multivitamínové 1x90 g

LIVSANE Gumové medvedíky multivitamínové 1x90 g


Multivitamínové gumové medvedíky (zvieratká) s intenzívnou ovocnou chuťou maliny, pomaranča a citróna. Výživový doplnok s 9 vitamínmi.Podporuje imunitný systém, rast a vývoj kostí u detí. Odporúča sa rozžuť deťom od 4 rokov veku: 3 medvedíky denne. Dospelí: 6 medvedíkov denne.

9.49€ Livsane - LIVSANE Ovulačný test 1x5 ks

LIVSANE Ovulačný test 1x5 ks


Ovulačný test slúži na stanovenie plodných dní (obdobie ovulácie). Praktické, hygienické, jednoduché použitie bez potreby nádobky. Výsledok za 3 minúty. Citlivosť testu je 25 IU/L. Balenie obsahuje 5 kusov ovulačných testov.

6.99€ Livsane - LIVSANE Panthenolový krém 1x100 ml

LIVSANE Panthenolový krém 1x100 ml


Panthenlový krém. Pre starostlivosť o suchú a popraskanú pokožku a o pokožku podráždenú vplyvom trenia alebo slnečného žiarenia. Výživný krém hydratuje pokožku, udržiava jej pružnosť, pokožku upokojuje a zvlhčuje. Dermatologicky testované.

3.19€ Livsane - LIVSANE Panthenolový krém 1x30 ml

LIVSANE Panthenolový krém 1x30 ml


Panthenlový krém. Pre starostlivosť o suchú a popraskanú pokožku a o pokožku podráždenú vplyvom trenia alebo slnečného žiarenia. Výživný krém hydratuje pokožku, udržiava jej pružnosť, pokožku upokojuje a zvlhčuje. Dermatologicky testované.

3.99€ Livsane - LIVSANE Silikónové náplasti ULTRA SENSITIVE na citlivú pokožku, 3 rozmery, 1x12 ks

LIVSANE Silikónové náplasti ULTRA SENSITIVE na citlivú pokožku, 3 rozmery, 1x12 ks


Náplasti na citlivú pokožku. Silikónové gélové lepidlo. Balené jednotlivo. 3 veľkosti: 2x6 cm; 2x7 cm; 2,4x7 cm. Špeciálne náplasti pre mimoriadne citlivú pokožku. Ideálne pre staršie osoby a deti, alebo na opakované použitie na podráždených častiach pokožky. Bezbolestné odstránenie bez zanechania stôp po lepidle. Vysoko absorbčné vďaka hrubšej gáze. Priedušné. Hypoalergénne. Dermatologicky testované.

6.29€ Livsane - LIVSANE Zinkový krém 1x100 ml

LIVSANE Zinkový krém 1x100 ml


Zinkový krém. Upokojujúci ochranný krém s oxidom zinočnatým. Pre starostlivosť o detskú pokožku pri každom prebaľovaní. Upokojuje pokožku, zanecháva na jej povrchu ochrannú bariéru, pokožku chráni pred nadmernou vlhkosťou, pokožku zjemňuje a dobre sa vstrebáva.

2.89€ Livsane - LIVSANE Zinkový krém 1x30 ml

LIVSANE Zinkový krém 1x30 ml


Zinkový krém. Upokojujúci ochranný krém s oxidom zinočnatým. Pre starostlivosť o detskú pokožku pri každom prebaľovaní. Upokojuje pokožku, zanecháva na jej povrchu ochrannú bariéru, pokožku chráni pred nadmernou vlhkosťou, pokožku zjemňuje a dobre sa vstrebáva.

Produkty LIVSANE

Produkty LIVSANE

Vyhľadaj lekáreň

Zadajte mesto, ulicu alebo miesto kde chcete vyhľadávať Partner lekáreň